מציאת אינסטלטור מקצועי והוגן דרך האינטרנט

אז הנה זה קרה והשירותים שלכם עלו על גדותיהם, יש ריח מהביוב, רטיבות בקיר שמצביעה על נזילה או כל בעיית אינסטלציה אחרת. אתם לא יכולים כמובן לחכות יותר מידי עם הבעיה ואתם אצים רצים לגוגל שיושיע אתכם. מהר מאוד אתם מגלים שיש לא מעט אינסטלטורים באזור שלכם ובכלל בתוצאות החיפוש, ואתם בתור כאלו שלא השתמשו בשירותי אינסטלציה כמו פתיחה של סתימות ,התקנת אסלות , תיקון מקלחונים וכו בשנים האחרונות, לא יודעים מה עדיף לכם מבין כל אלו שמוצעים לכם. אז הנה כמה דברים שכדאי לדעת שיסייעו לכם בחיפוש אחר שירותי אינסטלציה באינטרנט ויעלו את הסיכויים שתמצאו מישהו טוב.

מומחה לאינסטלציה

הראשונים הם לא דווקא הטובים

בבואכם למצוא אינסטלטור באינטרנט אתם מן הסתם תקלידו בשורת החיפוש של גוגל ותקבלו אין ספור תוצאות. דף תוצאות החיפוש בגוגל מתחלק לשניים, שלוש התוצאות הראשונות הן הממומנות מה שאומר שמפרסמים משלמים על הופעה בהן ועל הקלקות על המודעות שלהם. שאר התוצאות הן התוצאות האורגניות שמסודרות בהתאם לפרמטרים שונים שחברת גוגל החליטה עליהם. התוצאות הראשונות הן באורגני והן הממומן הן לאו דווקא אנשי המקצוע הטובים ביותר ואסור לטעות בזה. הן אומרות רק דבר אחד, שהאינסטלטור מוכן להשקיע בפרסום בתשלום או שהוא מחזיק מקדם אתרים שיקדם לו את האתר. מה שכן יכול להיות הוא שבאחד התוצאות האורגניות זה איש אינסטלציה וותיק עם אתר וותיק והוא מעדכן אותו ומעלה בו תוכן יעיל, וגם את זה צריך לקחת בחשבון.

חיפוש לפי מיקום

אם אתם רוצים לצמצם את החיפוש באינטרנט, אתם יכולים לחפש שירותי אינסטלציה לפי מיקום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להקליד בשורת החיפוש את מיקום האינסטלטור, לדוגמא: "אינסטלטור מקצועי בבת ים" ותקבלו תוצאות רלוונטיות יותר. בנייד זה אפילו קל יותר ובדרך כלל מנוע החיפוש מזהה איפה אתם נמצאים ומספק לכם את התוצאות הרלוונטיות ביותר בהתאם למיקום שלכם.

מציאת אינסטלטור
מציאת אינסטלטור – לא כזה סיפור כמו שעושים מזה

המלצות ברשת

הרשת מלאה בהמלצות או אי המלצות על אנשי מקצוע שונים. קצת קשה לאמוד את רמת האמינות של ההמלצות הללו מכיוון שיש לא מעט אנשי מקצוע שמקדמים את עצמם עם המלצות מוזמנות, אך עדיין, לכיוון הרוח יש משמעות. זה אומר שאם אתם רואים אינסטלטור שיש לו הרבה המלצות מלקוחות ברחבי הרשת, הוא כנראה איש מקצוע איכותי. אם ההמלצות הן רק באתר שלו, זה נראה קצת פחות אותנטי. איך תבדקו את זה? פשוט תקלידו את שמו של איש המקצוע ואתם עשויים לגלות לא מעט מידע ברשת עליו.
הרשת היא המקום לגלות הכל על כמעט כל אחד, בטח אם זהו איש מקצוע. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק אבל להיות מודעים למגבלות שהרשת מביאה עמה ולמניפולציות שניתן לעשות באמצעותה. בכל מקרה אין לכם מקום טוב יותר מאשר הרשת לחפש בו את האינסטלטור שאתם צריכים עכשיו.